Projekty

Krąg Kobiet
z leśną kąpielą


Podróż z kakao to moment, w którym zapraszasz do swojej świętej przestrzeni ciepłą, miękką energię. To jak przytulić się do ukochanej babci. Kakao harmonizuje nierównowagę między umysłem i sercem. Pomaga w pełni otworzyć serce i poczuć bezwarunkową miłość. Głęboki wpływ kakao na emocje może uwolnić przechowywane w sercu bolesne wspomnienia. Nie zawsze jest to proste doświadczenie. Czasami pojawiają się łzy wolności, uwalniają stare rany. Medycyna Kakao pogłębia poczucie własnej miłości, po łzach przychodzi wolność, lekkość w sercu i uśmiech głębokiej wdzięczności. To co przyniesie Kakao jest indywidualnie, podróż ta nie zawsze uwarunkowana jest trudnymi uczuciami.

Mnie Kakao zabiera do wdzięczności za to że Jestem, tam więcej nic nie trzeba jak tylko być.
Spotkać się ze sobą w ciszy to dobry moment by się zatrzymać.
W ciszy możesz zobaczyć to na co nie chcesz patrzeć, a co chce być widziane, wysłuchane, wyrażone. Jeśli pozwolisz sobie na szczerość ciszy, może zobaczysz gdzie się zaczynasz..
Czym w esencji jesteś..
Tylko w Ciszy możesz usłyszeć głos serca..
Czy chcesz posłuchać tego szeptu..

Zapraszam na spotkanie ze Sobą i wsłuchania się w Siebie, w swoje Serce i jego szepty. Mam zgodę i przestrzeń na każdą emocję czy historię bez ocen czy coś dobre czy złe. Spotkajmy się by celebrować w kręgu Kobiet przy kubeczku kakao, będziemy rozmawiać, słuchać bez ocen, medytować. Jak będzie dobra pogoda to zapalimy ognisko i posiedzimy przy ogniu w lesie.

* w dniu ceremonii kakao postaraj się przyjmować lekkie wegańskie posiłki, zrezygnuj z mięsa, nabiału, strączków, cukru, kawy, tytoniu, jedzenia typu fastfood.
To pomoże w pełni przyjąć i odczuć czym jest medycyna prawdziwego kakao

* Różnice między zwykłym kakao, a kakao ceremonialnym. Kakao, które możemy dostać w sklepach jest wielokrotnie przetwarzane. Co za tym idzie, posiada często liczne dodatki, przez co zanikają jego unikalne właściwości i nie jest ono tak cenne jak powinno być.

Kakao ceremonialne to rodzaj pasty kakaowej, która pochodzi ze starannie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca. Pasta ta nie podlega przetwarzaniu, nie zawiera GMO, barwników, ani konserwantów.

Ponieważ kakao jest w formie pasty, uzyskany napój jest gęstszy, nieco tłustszy oraz zdecydowanie bardziej wyrazisty i charakterny. Smak jest znacznie głębszy i rozbija się na więcej stopni, a dzięki temu każdorazowe spożycie napoju wiąże się z ogromną przyjemnością. Z pewnością jest to napój, o którym trudno będzie zapomnieć.

 • Miejsce: spotykamy się obok bazy Mysikrólika
  50°24'41.6"N 18°59'19.4"E
  Bobrowniki
  https://goo.gl/maps/FwCgySZ6U8p2vfJg9
 • inwestycja w siebie 120,00 zł płatne przelewem
  numer konta:
  36 1020 2368 0000 2702 0553 7396
 • Zapisy: a.breath.of.silence@gmail.com
 • Więcej informacji: +48 883 217 517
 • *liczba miejsc ograniczona, miejsce gwarantuje bezzwrotna wpłata na konto
 • Prowadząca:
  Witaj mam na imię Martyna, od około 9 lat zajmuje się jogą i medytacją poznając naturę umysłu. Słucham dźwięków ciszy i pozwalam sobie na każdy wydźwięk nie oceniając, a rozwijając akceptację na to co przychodzi i odchodzi. Dzięki temu rozwijam spokój w sercu i umyśle.
  Rozkwita mi serce gdy mogę stworzyć przestrzeń dla siebie i innych by posłuchać tego co chce się wyrazić i po prostu być, stąd chęć inicjowania spotkań w kręgach.
  Ukończyłam 8 kursów medytacji vipassana (mindfulness) co jest równe 800 godzin medytacji oraz niezliczone godziny poza kursami. Setki godzin spędzonych w "Leśnych Kąpielach" które dla mnie również są medytacją.
  Medytacja ma potężną moc rozwijania w sobie spokoju, oraz radzenia sobie ze stresem. Praktyka uważnosci pozwala uspokoić rozbiegany umysł, pomaga w radzeniu sobie z trudnymi myślami czy emocjami. Dzięki niej wzrasta samoświadomość i inteligencja emocjonalna. Około 4 lata mieszkałam w ośrodku Edukacyjno-Rozwojowym Tęczowa Dolina, usytuowanym w Beskidzie Wyspowym prowadzonym przez Fundację w Służbie Życia, gdzie zajmowałam się organizacją warsztatów rozwojowych, gotowaniem wegetariańskich posiłków wg kuchni 5 przemian dla gości, prowadzeniem zajęć jogi, medytacji, warsztatów gotowania i ceremonii kakao. Przed czterema laty mieszkałam w Katowicach gdzie uczęszczałam na zajęcia jogi do mojego nauczyciela Prof. Janusza Szopy i pod jego okiem ukończyłam roczny kurs na Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalizacji Hatha Joga.
  Prowadziłam zajęcia jogi na AWF Katowice, w MOK Guido Zabrzu, oraz w MOSiR w Chorzowie. Obecnie pracuje dla Fundacji "Czas na Las" w leśnym przedszkolu.
  Kakao wskazuję mi jak otwierać serce na siebie i innych tym chcę się dzielić. Serdecznie zapraszam Cię do kręgu.
  Będziemy rozmawiać, medytować, celebrować.